Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

  1. www.ettavukdoner.com’ a saat 14:00’a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı gün, saat 18:00’dan sonraki siparişiniz ertesi iş günü aynı gün içerisinde hazırlanıp adresinize teslim edilir.
  2. Banka Ödemelerinizde bu süreç, havalenizi yapmanızdan  hemen sonra başlar.
  3. Pazar günü vermiş olduğunuz siparişler, ilk iş günü olan Pazartesi günü belitrmiş olduğunuz saatte teslim edilir. Bütün bu süreçten haberdar edilirsiniz ve Kargo Takip Numaranız size bildirilir.
  4. www. ettavukdoner.com stok durumunu, olağandışı etkenleri ve olası Kargo Şubelerinin aksaklıklarını düşünerek, sipariş vermiş olduğunuz ürünü en geç 3 (üç) iş günü içerisinde Anlaşmalı Kargo Firmasına teslim etmeyi taahhüt eder. Bu ve diğer sebeplerden dolayı taahhüt ettiğimiz süre içerisinde ürününüz Kargoya verilmemişse, size bildirmek suretiyle, siparişiniz otomatik olarak iptal edilir ve Ödemeniz iade edilir.
  5. Havale ile Ödeme Seçeneğini kullandığınızda, havale işleminizi, hafta içi, siparişi vermenizden sonraki 24 saat içerisinde, cuma günü ve hafta sonu vermiş olduğunuz siparişleriniz için de, Pazartesi günü gerçekleştirmezseniz, siparişiniz otomatik olarak iptal edilir.
  6. www. ettavukdoner.com dan yapacağınız alış verişlerinizde kapıda nakit ödeme kabul edilmektedir.
  7. 50 adet üzeri verilen siparişlerde İstanbul içine Kargo Ücretsizdir.
  8. İstanbul dışına siparişler kabul edilmektedir. Bu siparişlerde sadece Kredi Kartı  ve Banka Havalesi ile ödemeler iade edilecektir.

Bir cevap yazın

0
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.